پرفروش ترین پمپ های آب خانگی

از آنجایی که مردم جامعه امروزی نسبت به واژه‌های کیفیت و قابل اطمینان بودن آگاهی بیشتری پیدا کرده‌اند، در هر زمینه‌ای از خرید لباس و لوازم شخصی تا وسایل خانه، هر کالایی را قبول نکرده و تنها برندهای شناخته شده را انتخاب میکنند.

از طرفی، با توجه به نقش عمده پمپهای آب در زندگی روزمره، برخی از شرکت‌های تولیدکننده پمپ آب توانسته‌اند با ساخت محصولاتی که با ویژگیهای پیشرفته‌ مجهز شده‌اند، نظر خریداران را به خود جلب کنند.

حال در این مطلب به بررسی 5عدد از پرفروش ترین پمپ های آب میپردازیم:

1- (Crompton Greaves Mini Marvel I (1HP

در رتبه‌بندی پرفروش ترین پمپ های آب، کرامپتون گریوز مینی مارول یک اسب بخار، توانسته است رتبه اول را بخود اختصاص دهد.
تقاضای بالای این پمپ بدلیل همراه شدن آن با ویژگیهایی بی‌نظیر است. و بسیاری از مشتری‌ها این پمپ را بخاطر استحکام و دوام بالا، که عملکرد طولانی مدت آن را تضمین میکند، توصیه میکنند.

این مدل، به یک موتور 0.75 کیلوواتی (یک اسب بخار) مجهز است. و با حداکثر ارتفاع 6-39 متر میتواند 13-50 LPM (لیتر در دقیقه) جریان را منتقل کند. که این ویژگی‌ها آن را به بهترین انتخاب برای کاربریهای مختلف خانگی تبدیل کرده است.

 

2- (Kirloskar Jalraj 1 (1HP

کیرلاسکار جالراج 1 یک اسب بخار در رتبه دوم طبقه بندی ما قراردارد و موفق به کسب بازخورد خوبی از خریداران شده است.

این محصول به یک موتور 0.75 کیلوواتی (1 اسب بخار) مجهز است که میتواند قدرت کافی برای انتقال 8-55 LPM جریان را ایجاد کند. همچنین بدلیل داشتن طراحی جمع و جور حمل و نقل آن را برای خریداران آسان کرده است.

 

3- (Crompton Greaves Mini Samudra I (1HP

همانطور که میدانید برند کرامپتون گریوز نیازی به معرفی ندارد، و مدل مینی سامودرا 1 آن، که یکی از پر استقبالترین محصولات این شرکت در زمینه پمپ های آب خانگی ست، در این لیست رتبه سوم را بخود اختصاص داده است.

این مدل یک موتور 0.75 کیلوواتی (1 اسب بخار) دارد که میتواند 10-43 LPM جریان را با حداکثر ارتفاع 6-32 متر منتقل کند. هرچند، قیمت پایین آن نیز یکی از دلایلیست که این مدل را برای خریداران جذاب کرده است.

 

4- (V-Guard 4″ Submersible Single Phase VBS-TR120/8 (3HP

تمام محصولاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، پرطرفدارترین محصولات در زمینه استفاده خانگی بودند، و در کاربری مشابه، کشاورزی، پمپ آب V-Guard 4 بیشترین تقاضا را داشته است.

این محصول در لیست رتبه چهارم را دارد و شدیدا در میان کشاورزان پرطرفدار است.

V-Guard 4 با داشتن قدرت موتور 2.2 کیلووات (3 اسب بخار) کارایی بالایی دارد و میتواند 360-0 LPM جریان را با حداکثر ارتفاع 14-40 متر منتقل کند.

 

5- (Crompton Greaves Mini Pacific I (1HP

و در آخر، پمپ آب Crompton Greaves Mini Pacific I را در رتبه پنجم داریم. که میتواند 12-71 LPM جریان را با حداکثر ارتفاع 6-55 متر منتقل کند.

این مدل همچنین بدلیل قیمت مناسب و ویژگیهایی که دارد در بین خریداران بسیار محبوب است.

 

5 برند معروف ایتالیایی و چینی پمپ آب که در ایران برترین ها شناخته شده اند شامل :

  • پمپ آب پنتاکس ( برند ایتالیایی با کیفیت و معروف )
  • پمپ آب کالمو ( برنتد ایتالیایی دارای گارانتی تعویض با کیفیت بالا و کم صدا )
  • پمپ آب داب ( برند ایتالیایی با کیفیت بالا و معروف )
  • پمپ آب سایر ( برند ایتالیایی با کیفیت بالا و معروف )
  • پمپ آب چینی هاچاسو ( برند چینی با کیفیت بالا و معروف به ویکتوری )

 

باتشکر از توجه شما