شماره تماس: ۳۳۹۰۰۱۲۵-۰۲۱icon

درباره ما

شرکت آرمان صنعت جهان را بهتر بشناسید

آرمان صنعت جهان
ارزان فروش
مشتری مدار
وقت شناس
خدمت رسان

تاریخچه

شرکت آرمان صنعت” با بیش از 35 سال حضور مستمر در زمینه مونتاژ، واردات و فروش انواع تجهیزات آبرسانی، ادوات کشاورزی و صنعتی، تجهیزات استخری و سونا و…، و اخذ نمایندگی از کشورهای اروپایی و آسیایی همچون ایتالیا، ترکیه، ژاپن و چین، افتخار دارد تا با تکیه بر توانمندی‌های فنی و تجاری خود که حاصل سالها تجربه و فعالیت در عرصه صنعت در بازار ایران میباشد، نامی ماندگار برای مردم و کشور عزیزمان برجای بگذارد.

زمینه‌های فعالیت:

مشاوره، محاسبه و اجــرای پروژه‌های آبرسانی
◄ عرضه انواع پمپ (پمپ آب خانگی، کشاورزی و صنعتی، کفکش، لجنکش، شناور، پمپ سیرکولاتور و…)
◄ طراحی و ساخت انواع بوسترپمپ آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری
◄ انواع الکتروموتور، ژنراتور و موتور برق و گیرباکس
◄ انواع تجهیزات استخر و سونا، تجهیزات کشاورزی و صنعتی و تجهیزات جانبی و…

چرا آرمان صنعت را انتخاب کنیم؟

حجم بالای معاملات و پشتوانه اعتباری و مالی “شرکت آرمان صنعت” سبب شده است که با گرفتن امتیازات و مزایا از شرکت‌های تولیدکننده، از جمله اخذ تخفیف‌های مناسب، این شرکت بتواند همواره قیمت‌گذاری منصفانه و مناسبی داشته باشد و امروزه این شرکت یکی از عوامل اصلی در ثبات قیمت در بازار ایران میباشد.

سابقه و قدمت “آرمان صنعت” در تعاملات تجاری با کشورهای شاخص صنعتی اروپایی و آسیایی، پشتوانه اعتباری و مالی مناسبی برای شرکت ایجاد نموده است که به موجب آن، بحران تحریم‌های بین‌المللی کنونی، کمترین خللی در مبادلات تجاری این شرکت ایجاد نکرده است.

شرکت آرمان صنعت” در طول فعالیت خود با دنبال کردن خط مشی اصلی خود، که تامین کالا با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بوده است، توانسته است با کسب امتیازات و توانایی‌های بسیاری همواره از پیشگامان در این عرصه باشد، و کیفیت و قیمیت محصولات خود را تضمین کند.