تماس با ما: 77520025-021icon

درباره ما

شرکت پیشگامان تاسیسات آرامیس

Aramis Logo
قیمت گذاری مناسب
مشتری مداری
خدمات پس از فروش
پاسخگوی مشتریان

تاریخچه

شرکت پیشگامان تاسیسات آرامیس” بعنوان تنها نماینده انحصاری پمپ های خانگی و صنعتی کالمو و نماینده رسمی برند شناخته شده ایمکس در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.
شرکت پیشگامان تاسیسات آرامیس لازمه موفقیت خود را تکریم و احترام به حقوق مشتریان خود میداند و برای تحقق این امر، اقدام به تاسیس “دپارتمان صدای مشتری” نموده است تا بتواند در امر خدمت رسانی بهتر از قبل پیشگام باشد.
لازم به ذکر است که فروشگاه “ارمان صنعت جهان” نیز بعنوان نماینده مرکزی فروش در استان تهران به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
زمینه‌های فعالیت:

مشاوره، محاسبه و اجــرای پروژه‌های آبرسانی
◄ عرضه انواع پمپ (پمپ آب خانگی، کشاورزی و صنعتی، کفکش، لجنکش، شناور، پمپ سیرکولاتور و…)
◄ طراحی و ساخت انواع بوسترپمپ آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری
◄ انواع الکتروموتور، ژنراتور و موتور برق و گیرباکس
◄ انواع تجهیزات استخر و سونا، تجهیزات کشاورزی و صنعتی و تجهیزات جانبی و…

چرا شرکت آرامیس؟

حجم بالای معاملات و پشتوانه اعتباری و مالی “شرکت پیشگامان تاسیسات آرامیس” سبب شده است که با گرفتن امتیازات و مزایا از شرکت‌های تولیدکننده، از جمله اخذ تخفیف‌های مناسب، این شرکت بتواند همواره قیمت‌گذاری منصفانه و مناسبی داشته باشد و امروزه این شرکت یکی از عوامل اصلی در ثبات قیمت در بازار ایران میباشد.

سابقه و قدمت “پیشگامان تاسیسات آرامیس” در تعاملات تجاری با کشورهای شاخص صنعتی اروپایی و آسیایی، پشتوانه اعتباری و مالی مناسبی برای شرکت ایجاد نموده است که به موجب آن، بحران تحریم‌های بین‌المللی کنونی، کمترین خللی در مبادلات تجاری این شرکت ایجاد نکرده است.

پیشگامان تاسیسات آرامیس” در طول فعالیت خود با دنبال کردن خط مشی اصلی خود، که تامین کالا با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بوده است، توانسته است با کسب امتیازات و توانایی‌های بسیاری همواره از پیشگامان در این عرصه باشد، و کیفیت و قیمیت محصولات خود را تضمین کند.