تماس با ما: 77520025-021icon

Calmo Pumps | برند کالمو انواع پمپ و محصولات آن

برند کالمو و محصولات آن | Calmo Pumps

کالمو را بشناسیم

اطلاعیه محصولات کالمو

• جهت استعلام قیمت پمپ های برند کالمو لطفا با شماره ۷۷۵۲۰۰۲۵-۰۲۱ تماس بگیرید و برای مشاهده مشخصات فنی هر محصول به صفحه محصولات کالمو مراجعه فرمایید.
پمپ های مگنتی کالمو رسید! اگر شما هم به یک پمپ جهت انتقال اسید، قلیا، محلول‌های آروماتیک، فرار، خطرناک، گران‌قیمت و… نیاز دارید پیشنهاد ما به شما پمپهای مگنتی کالمو است که در کنار کیفیت عالی و طراحی استاندارد، قیمت بسیار مناسبی داشته و میتواند خطر نشتی و سرویس و تعمیرات آتی را به حداقل خود برساند.
پمپ های ساید چنل یا بلوئر هوادهی کالمو رسید! جهت مشاهده محصولات به (این صفحه) و جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره با این شماره ها : ( ۷۷۵۲۰۰۲۵-۰۲۱۷۷۶۷۱۲۸۰-۰۲۱۷۷۶۷۱۲۸۱-۰۲۱ ) تماس حاصل فرمایید.
• بار جدید و Restock الکتروپمپ های کالمو و ست کنترل های کالمو در نیمه دوم بهمن 99 کالمو خواهد بود.

معرفی برند کالمو

کالمو برندیست که به تازگی راه خود را به بازار ایران باز کرده است و با کیفیت خوب و قیمت های باورنکردنی خود انتخاب بسیاری از متقاضیان این مارکت شده است. الکتروپمپ Calmo تحت لیسانس ایتالیا تولید شده که با وجود قیمت بسیار مناسب از مواد درجه یک و با دقت بسیار ساخته شده‌است.
خوب است بدانید شرکت آرمان صنعت تنها نماینده انحصاری برند کالمو در ایران است و کالمو تنها برندیست که اقدام به ارائه گارانتی تعویض (وارانتی) یک ساله کرده است.

خط و مش شرکت Calmo برابری، تقسیم کردن، مشارکت و همیاری بوده و هسته مرکزی فعالیتهایش “احترام به مردم” میباشد؛ به همین سبب هم در سیر تولید محصولات خود به فردیت و عزیمت افراد و کارکنان توجه بسیاری داشته و میتوان گفت موفقیت‌های این شرکت به سبب پشتیبانی و حمایت قوی بین خریداران و کارمندان بوده است.

چرا انتخاب الکتروپمپ برند کالمو

  • میتوان به جرات گفت که برند Calmo ارائه دهنده بهترین و ارزانترین پمپ آب در بازار ایران است و شعار این شرکت پیشرفت دائم و بهبود تولیدات بوده و همواره در تلاش است تا در حین ارائه محصولات با کیفیت، بهترین قیمت ممکن را به بهترین قیمت ممکن را به بازار ارائه دهد که این خود یکی از ویژگی‌های مهم این برند در شرایط اقتصادی فعلی میباشد.
  • از دیگر برتریهای این برند میتوان ارائه خدمات پس از فروش فوق العاده آن را نام برد، این شرکت از معدود تولیدکنندگانی است که برخلاف دیگر رقیبان خود اقدام به ارائه وارانتی (گارانتی تعویض) کرده است و علاوه برآن بروی پمپهای خود 10 سال خدمات پس از فروش نیز ارائه میدهد.
  • سیم پیچ تمامی الکتروپمپهای برند کالمو تماما از مس بوده و با وجود مجهز شدن به محافظ حرارتی برای دائم کاری و کار سنگین بسیار مناسبند. علاوه براین شفت آنها در بخشی که در تماس مستقیم با سیال است از استینلس استیل میباشد.

لیست محصولات کالمو با مشخصات فنی و قیمت :

جهت استعلام قیمت و دریافت لیست همکاری و خرید عمده با شرکت (شماره : ۷۷۵۲۰۰۲۵-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

((جهت مشاهده تمامی محصولات کالمو کلیک کنید))