تماس با ما: 77520025-021icon

سوالهای متداول

شما پس از انتخاب مدل موردنظرتان و تائید سفارش خود، تا 48 ساعت فرصت دارید که نسبت به پرداخت وجه و صدور فاکتور خرید اقدام فرمایید.
برای پرداخت وجه میتوانید به شماره حساب شرکت وجه مورد نظر را واریز کرده و سپس با تماس با شرکت و دریافت تاییدیه، فاکتور خود را صادر نمایید (چه از طریق دستگاه عابربانک، سیستم کارت به کارت، حواله بانکی، همراه بانک و…).
عزیزانی که در تهران زندگی میکنند میتوانند علاوه بر شیوه فوق، یا بصورت حضوری، و یا پرداخت وجه درب منزل از طریق دستگاه کارت خوان سیار نیز اقدام به خرید فرمایند.

بله؛ شما میتوانید یا با ارسال ایمیل به info@calmoco.com و یا شماره‌گیری ۰۲۱۷۷۵۲۰۰۲۵، درخواست پیش فاکتور و یا استعلام قیمت کنید. همچنین اگر مایل باشید همکاران ما میتوانند لیست قیمت/پیش فاکتور را برای شما فکس، ایمیل و یا به تلگرام/واتساپ شما ارسال کنند.

تمامی محصولات شرکت غیر از تجهیزات جانبی و موارد مصرفی شامل یکسال گارانتی شرکتی هستند و زمان شروع گارانتی از لحظه صدور فاکتور خرید میباشد.
لازم به ذکر است که تنها برند Calmo شامل یک سال گارانتی تعویض یا وارانتی میباشد و در صورت تشخیص هر مشکلی پمپ تعویض و پمپی دیگر تحویل خریدار داده میشود.

  • در صورتی که دستگاه توسط فرد غیرحرفه‌ای و غیرمتخصص نصب شده باشد.
  • در صورتی که مشکل از نوسانات برقی خریدار باشد و دستگاه را بدون تابلو برق راه اندازی کرده باشد.
  • اگر دستگاه را برای کاربری غیر از کاربردهای تعریف شده برای دستگاه بکار برده باشند.
  • اگر شن و سنگ وارد پمپ شده و سبب شکستگی اجزای داخلی/پره‌ها شده باشد.
  • در صورتی که دستگاه بدون آب کار کرده باشد.

میتوانید برای اطلاع بیشتر در رابطه با شرایط گارانتی/وارنتی “این مطلب” را مطالعه فرمایید.

بله؛ شرکت آرمان صنعت همواره از ایجاد همکاری با کارشناسان نصب و دیگر همکاران تحت عنوان عامل فروش، در تمامی نقاط ایران استقبال کرده و با قرار دادن تخفیف های عالی برای این افراد توانسته است این همکاری را دائمی و پایدار سازد.

شرکت آرمان صنعت بسته به قیمت ارائه شده توسط شرکت‌های تولید کننده و احتساب حداقل سود ممکن، همواره ارائه دهنده‌ی بهترین قیمت در بازار امروزی میباشد، با این حال این شرکت از این هم فراتر رفته و با انتخاب سود کمتر-مشتری بیشتر، تخفیفهای بسیار خوبی را نیز به مشتریهای خود ارائه میدهد.
حال برای اطلاع از این تخفیفها و جشنواره‌ها شما میتوانید با عضو شدن در کانال تلگرام، فالوو کردن صفحه اینستاگرام و یا تماس مستقیم با شرکت، از این تخفیف‌ها مطلع شوید.