تماس با ما: 77520025-021icon

Pentax Pumps | برند پنتاکس و محصولات آن

Pentax Pumps Banner

پنتاکس را بشناسیم

معرفی برند پنتاکس:

برند پنتاکس (Pentax) یکی از معروف‌ترین برندهای پمپ آب در بازار ایران است که بخش بزرگ این محبوبیت را به لطف کیفیت و دوام بالای پمپ‌های خانگی خود بدست آورده است. این شرکت با توسعه و پیشرفت روز افزون خود در مدت نه چندان زیادی توانست توجه خریداران را در بازار جهانی بخود کسب کند و با هدف قراردادن مشتری مداری، طراحی منحصربفرد و تولیدات پیشرفته توانسته امروزه بخش بزرگی از بازار جهانی را با محصولات خود پوشش دهد و به بیش از 100 کشور صادرات داشته باشد.

امروزه کیفیت برتر محصولات این برند ایتالیایی دیگر برای کسی پوشیده نیست و هرکسی که بدنبال برندی با کیفیت و با دوام میگردد Pentax را انتخاب میکند، ولی متاسفانه با بالا رفتن تقاضاها برای این برند ایتالیایی محصولات تقلبی آن هم راهی بازار ایران شدند و  میتوان گفت دیگر نمیشود به راحتی اصل را از تقلبی تشخیص داد، حال در این میان، شرکت آرمان صنعت، به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات پنتاکس، در زمان خرید در فاکتور خود اصل بودن محصولاتش را تضمین میکند تا مشتریانش با خیال راحت از اقدام به خرید کنند.

اهداف شرکت Pentax:

 • هدف PENTAX این است که در سایه ذوق و برتری “Made In Italy” محصولاتی باکیفیت بالا برای هر نوع نیاز و تقاضایی در بازار را تولید کند.
 • تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت دو دفعه بصورت کامل، تست و آزمایش میشوند تا مطمئن شوند که همه تولیدات شرکت بهترین کیفیت را دارند.
 • میتوان گفت تجربه، تحقیق و توسعه و شوق و پویایی، همگی سبب شده‌اند تا پنتاکس بتواند یک تاریخچه‌ سرشار از موفقیت و خدمت رسانی عالی به مشتریان خود در بیش از 120 کشور دنیا، را بسازد.

برتری برند ایتالیایی پنتاکس:

 • قابل اطمینان: این شرکت با کیفیت بالا و رعایت ایمنی لازم کارکردی بالای 25 سال را برای تمامی تولیدات خود تضمین میکند.
 • کیفیت: بررسی دقیق در خط تولید، آزمایش و تست محصولات، بروزرسانی دائم و کسب گواهی های کیفیت، همه دال بر کیفیت برتر محصولات پنتاکس اند؛ همانگونه که میگویند، هرکجا که کنترل باشد،، اطمینان خاطر وجود دارد.
 • سرعت: رضایت مشتری حرف اول این شرکت است.
 • انعطاف پذیری: این شرکت توانسته است به بررسی و یافتن نیازهای بازار برسد و محصولاتی تولید کند که هر نوع نیاز و تقاضایی را در بازار امروزی پاسخگو باشد.
 • تنوع: رنج وسیع محصولات پنتاکس توانسته است نیازهای متقاضاین در زمینه، خانگی، صنعتی و کشاورزی را تامین کند و همه را راضی نگه دارد.

چرا انتخاب پمپ آب پنتاکس:

 1. کیفیت تائید شده:

  پنتاکس سیاست خود را برپایه بهبود مستمر تمامی فرآیندها از جمله تولید، سازماندهی و نهاده است: که یکی از گواهی هایی که این پیشبرد را تائید میکند، گواهینامه سیستم کیفیت UNI EN ISO 9001 میباشد.

 2. محصولاتی برای تمامی نیازها:

  با کمک تلاش‌های این شرکت، متقاضیان میتوانند به راحتی بهترین پاسخ به نیازهایشان را پیدا کنند.

 3. متخصص در همه بخش‌ها:

  پمپ‌ها و الکتروموتورهای پنتاکس به بهترین نحو توانسته‌اند تمامی کاربریهای متقاضیان را پوشش دهند؛ از مصارف خانگی گرفته، تا شهری، صنعتی، کشاورزی و آبیاری.

 4. تکنولوژی و نوآوری:

  با بیشترین توجه به بازار و متقاضیان
  پنتاکس با تمرکز بر پیشرفتهای تکنولوژی، در حال حاضر جوابگوی نیازهای خاصی از بازارهای مختلف است.

 5. اهمیت رضایت مشتری:

  همواره رضایت مشتری سیاست اصلی Pentax میباشد. و تمامی برنامه‌ها و اهداف شرکت در این راستا بنا نهاده‌شده‌اند.

آرمان صنعت نماینده رسمی Pentax :

نماینده رسمی پنتاکس در تهران

محصولات و الکترو پمپ های پنتاکس

میتوان به جرات گفت که Pentax با وجود سابقه زمانی کمتر نسبت به سایر رقبای ایتالیایی خود، یکی از وسیع‌ترین تولیدات را در زمینه پمپ دارد؛ این شرکت با تمرکز بر نیازهای متقاضیان در بازار جهانی توانسته است به جایی برسد که بتوان گفت پمپهای آب پنتاکس پاسخ گوی هر نیاز و تقاضایی هستند.

بدلیل نوسانات ارزی در بازار فعلی متاسفانه امکان درج قیمت در وبسایت وجود ندارد، لذا از شما کاربران عزیز خواهشمندیم جهت اطلاع از قیمت پمپ های پنتاکس با شرکت تماس حاصل فرمایید.

((جهت مشاهده تمامی محصولات پنتاکس کلیک کنید))