تماس با ما: 77520025-021icon

Pumpiran | برند ایرانی پمپیران و محصولات آن

برند ایرانی پمپیران و محصولات آن | Pumpiran

پمپیران را بشناسیم

معرفی شرکت پمپیران :

شرکت صنایع پمپیران در سال 1354 قبل از انقلاب تحت عنوان “صنایع پمپ سازی ایران” تحت لیسانس شرکت آلمانی KSB در تبریز تاسیس شد و پس از انقلاب و با خارج شدن شرکت‌های خارجی از ایران، به کار خود در زمینه تولیدات انواع پمپ و الکتروموتور مطابق با طراحی آلمانی شرکت KSB ادامه داد.

تا سالها این شرکت به تولیدات خود براساس تکنولوژی آلمانی ادامه داد تا در سال 1365 موفق به ساخت محصولات سفارشی خود شد و توانست در سال 1370 بصورت رسمی وارد بازار بورس و اوراق بهادر ایران شود.

پس از آن در پی تجدید سازماندهی، در سال 1384 هلدینگ گروه صنایع پمپ سازی ایران (سهامی عام) تشکیل شد و این شرکت تحت عنوان یکی از واحدهای تابع هلدینگ، با نام شرکت صنایع پمپیران (سهامی خاص) به ثبت رسید.

پمپیران با داشتن بیش از 40 سال سابقه در زمینه پمپسازی و بکارگیری آخرین پیشرفت های تکنولوژی و دستاوردهای خود در صنعت پمپ سازی، امروزه به یکی از برترین تولیدکنندگان پمپ در خاورمیانه تبدیل شده است که با محصولات خود نیاز بسیاری از متقاضیان در صنایع گوناگون بخوبی را برآورده میکند.

چرا انتخاب الکتروپمپ های پمپیران :

  • این شرکت با داشتن دو بخش طراحی هیدرولیکی و طراحی مکانیکی و دینامیک ارتعاشات، و بکار گیری کارشناسان متخصص توانسته است موفقیتهای چشمگیری در زمینه طراحی، شبیه سازی و بهینه سازی انواع پمپ سانتریفیوژ صنعتی به ویژه پمپ های نفتی و نیروگاهی داشته باشد.
  • پمپ های Pumpiran مطابق استاندارد های بین المللی ISO 9908، ISO 9906، NFPA 20، API 610 و IEC 34 طراحی و تولید شده اند و همه پیش از ورود به بازار و رسیدن به دست مشتریان مورد آزمون و سنجش قرار گرفته اند.
  • شرکت Pumpiran در سراسر ایران دارای 40 نماینده و بیش از 150 عامل فروش است که به کمک این مراکز توانسته است هدف تسهیل ارتباطات با مشتریان و ارائه خدمات در کوتاهترین زمان را ممکن سازد.
  • از آنجایی کارخانه تولید محصولات پمپیران در ایران میباشد این شرکت نسبت به دیگر رقبای خود توانسته است خدمات پس از فروش خوبی به مشتریان خود ارائه دهد و دسترسی کاربران به قطعات و تجهیزات جانبی برای محصولات پمپیران راحت میباشد.

لیست محصولات برند پمپیران و قیمت

بدلیل نوسانات ارزی در بازار فعلی متاسفانه امکان درج قیمت در وبسایت وجود ندارد، لذا از شما کاربران عزیز خواهشمندیم جهت اطلاع از قیمت پمپ های پمیران با شرکت تماس حاصل فرمایید.

((جهت مشاهده تمامی محصولات پمپیران کلیک کنید))