تماس با ما: 77520025-021icon

Tavan Tak | برند توان تک جم و محصولات آن

برند توان تک جم و محصولات آن | Tavan Tak

توان‌تک را بشناسیم

معرفی برند توان تک جم:

شرکت توان تک جم در سال 1362 در ایران تاسیس شد، این شرکت در ابتدای امر با هدفت تولید ادوات کشاورزی و پمپ آب، بصورت کارگاهی شروع به کار کرد و به تولید اولین و تنها محصول خود که نوعی پمپ کفکش بود پرداخت.
پس از آن، در مدتی کوتاه، این برند بدلیل تولیدات بسیار با کیفیت و استاندارد خود توانست خیلی سریع در بازار ایران شناخته شود و شرکت خود را از حالت کارگاهی به کارخانه‌ای تبدیل کرده و تولیدات خود را وسیع‌تر و متنوع‌تر کند.
شرکت توان تک جم امروزه، با بکارگیری ماشین‌آلات پیشرفته صنعتی، نرم‌افزار و سیستم‌های پیشرفته، نیروهای متخصص و مجرب، دانش فنی بالا و پیروی از استانداردهای بالای جهانی، توانسته است خیلی سریع‌تر از آنکه فکرش را بکنید در تمامی نقاط ایران شناخته شود و محصولاتش انتخاب بسیاری از مصرکنندگان خانگی و صنعتی شود.

چرا برند ایرانی توان را انتخاب کنیم :

همانگونه که پیشتر گفتیم، این شرکت در پروسه تولیدات خود بسیار دقیق بوده و محصولاتش با کیفیت بسیار عالی و تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا طراحی و ساخته میشوند که نیازی به اثبات آن نیست زیرا شهرت بزرگ این برند در ایران و پیشرفت و توسعه آن خود گویای همه چیز است؛ حال علاوه براین، پمپ های برند توان تک جم بدلیل تولید داخلی و عدم نیاز به صرف هزینه اضافی برای واردات و…  نسبت به دیگر برندهای خارجی مقرون به صرفه تر بوده و خریداران میتوانند با صرف هزینه‌ای کمتر پمپی کاملا با کیفیت و با دوام  را خریداری کنند.

شرکت آرمان صنعت نمایندگی توان تک در تهران :

بدلیل نوسانات ارزی در بازار فعلی متاسفانه امکان درج قیمت در وبسایت وجود ندارد، لذا از شما کاربران عزیز خواهشمندیم جهت اطلاع از قیمت پمپ های برند توان جم با شرکت تماس حاصل فرمایید.

((جهت مشاهده تمامی محصولات توان تک کلیک کنید))